تبلیغات
آزمون بندگی - جشنواره فرهنگی هنری مباهله
جشنواره فرهنگی هنری مباهله
موسسه غدیر شناسی با مشارکت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی جشنواره فرهنگی هنری مباهله را در رشته های نقاشی، پویانمایی، وبلاگ نویسی، داستان کوتاه، مقاله پژوهشی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، طراحی و تصویرگری برگزار می کند.

این جشنواره با محورهای مباهله سند حقانیت دین اسلام و اهل بیت(علیه السلام)، مباهله، مقدمه ای بر واقعه غدیر خم، مباهله و ابعاد تاریخی آن، مباهله و نقش بی بدیل خانواده در جامعه اسلامی و مباهله و تبیین چگونگی تعامل بین ادیان توحیدی و مذاهب اسلامی است.

 آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مباهله ۲۲ بهمن ماه سال جاری است و آغاز مرحله داوری ۱۵ اسفندماه همزمان با ولادت حضرت فاطمه(علیه السلام) می باشد همچنین مراسم اختتامیه جشنواره و اعلام نتایج ۱۰ فروردین سال ۹۷ مصادف با ولادت حضرت علی(علیه السلام) برگزار خواهد شد.


در این جشنواره در بخش پویانمایی و فیلم کوتاه علاوه بر لوح سپاس و تندیس جشنواره به نفر اول ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و به نفر سوم هم ۱۵ میلیون ریال، در بخش مقاله پژوهشی، وبلاگ نویسی و داستان کوتاه هم علاوه بر لوح سپاس و تندیس جشنواره به نفر اول ۲۰ میلیون ریال، نفر دوم ۱۵ میلیون ریال و به نفر سوم ۱۰ میلیون ریال، در بخش نقاشی، خوشنویسی، طراحی و تصویرگری هم علاوه بر لوح سپاس و تندیس جشنواره به نفر اول ۱۵ میلیون ریال، نفر دوم ۱۰ میلیون ریال و نفر سوم ۷ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.

 گفتنی است تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره ابتدا باید از طریق سایت جشنواره به آدرس www.mobahelefestival.com اقدام به ثبت نام کرده و پس از تکمیل فرم ثبت نام کد رهگیری دریافت نمایند و آن را بر روی آثار ارسالی قید نمایند همچنین شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به آدرس info@Mobahelefestival.ir یا به شماره ۰۹۰۱۹۵۱۰۶۵۰ از طریق تلگرام ارسال نمایند.