تبلیغات
آزمون بندگی - نماز و امواج الکترو مغناطیس
تاریخ : یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 | 06:52 ب.ظ | نویسنده : مستور
بدن شما به طور روزانه مقداری امواج الکترو مغناطیسی دریافت می کند شما امواج الکترو مغنا طیس را که ازتجهیزات  الکتریکی استفاده  می کنید  و نمی توانید هم کنار بگذارید دریافت می کنید همچینین  از طریق لامپهای روشن که حتی برای یک ساعت هم خاموش نمی شود شما منبعی هیستد که مقدار زیادی  امواج الکترو مغناطیسی دریافت می کنید ، به عبارت دیگر شما با  امواج الکترو مغناطیسی  شارژ می شوید بدون اینکه  بفهمید !

سر درد دارید !  احساس ناراحتی می کنید !
تنبلی در کار و مکانهای مختلف !
این را فراموش نکنید وقتی این علائم احساس کردید !
راه حل این مشکلات چیست ! ؟


یک دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقات را شامل یافتن بهترین روش برای خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که بدن آسیب می رساند را انجام داد با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بروی  زمین ، زمین امواج الکترو مغناطیسی را تخلیه خواهد کرد ! این شبیه اتصال زمین به ساختمانهای است که احتمال بر خورد سیگنالهای الکتریکی مانند رعد و برق وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود.

بنا براین سر بر خاک بگذارید تا امواج الکتریکی مثبت تخلیه شود. آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می کند بنا براین سر بر خاک بگذارید آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می کند بهترین راه که پیشانی تان را بر خاک بگذارید حالتی است که رو به مرکز زمین باشید چرا که در این حالت امواج الکترو مغناطیسی بهتر تخلیه خواهد شد و بیشتر تعجب خواهبد کرد که بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده مر کز زمین مکه است و کعبه درست وسط زمین است بنابراین سجده در نمازتان بهترین راه تخلیه سیگنالهای مضر از بدن است .

این همچینین کمال  مطلوب  نزدیکی با قادر مطلق است ،او که اینگونه جهان را آفرید ! قادر متعال همواره چیزی را از ما می خواهد انجام دهیم که برای ما مفید و سودمند است موضوعاتی وجود دارد که دلیل  انجام قطعی آن را نمی دانیم ، اما دیر یا زود ممکن است شما دلیلش را پیدا کنید !

در هر حال شما باید به خداوند متعال ایمان داشته باشید ، و بدانید هر آنچه برای او انجام می دهید بهترین برای شماست ما به خاک نمی افتیم تا امواج الکترو مغناطیسی تخلیه شود بلکه برای اطاعت خدای قادر متعال سجده می کنیم !

ما به فرمان خدا اعتقاد داریم که همیشه در آن معرفتی هست ،ایمان ما بخاطر آفریننده است !

او همه چیز را می داند !

اما از آنجا که دلیل علمی وجود دارد لازم است به  مردم نشان داده شود هر آنچه مسلمانان انجام می دهند را ببینند این برای همه خوب است.طبقه بندی: حــج،